Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Test
bg: Тест

en: Logs
bg: Регистри

en: Message
bg: Съобщение

en: Response
bg: Отговор

en: Password
bg: Парола

en: View
bg: Прегледай

en: Region
bg: Област на сайта

en: Created
bg: Създадено

en: Header
bg: Заглавна зона
