Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Author
hi: लेखक

en: List
hi: सूची

en: Test
hi: परीक्षण

en: Logs
hi: लॉग

en: Message
hi: संदेश

en: Response
hi: उत्तर

en: Password
hi: कूटशब्द

en: View
hi: देखें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Method
hi: तरीका

en: Canada
hi: कनाडा
