Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: Author
it: Autore

en: List
it: Elenco

en: Logs
it: Log

en: Message
it: Messaggio

en: Response
it: Risposta

en: View
it: Visualizza

en: Region
it: Regione

en: Created
it: Creato

en: Header
it: Intestazione

en: Method
it: Metodo

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Created on
it: Creato il

en: Message ID
it: ID Messaggio
