Epsilon Harmony Connector (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Test
ru: Тест

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Message
ru: Сообщение

en: Response
ru: Ответ

en: Password
ru: Пароль

en: View
ru: Просмотр

en: Region
ru: Область

en: Created
ru: Создано

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Header
ru: Шапка

en: Method
ru: Метод

en: Canada
ru: Канада

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Confirm Deletion
ru: Подтвердите Удаление

en: Status Code
ru: Код состояния

en: Request
ru: Запрос

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: List ID
ru: Номер списка

en: Created on
ru: Создано

en: Message ID
ru: № сообщения

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
