Extra Paragraph Types - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan
