Extra Paragraph Types - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট
