Extra Paragraph Types - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Disable
da: Deaktivér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Sections
da: Sektioner

en: Text only
da: Kun tekst

en: Paragraph
da: Afsnit
