Extra Paragraph Types - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: Text
ms: Teks
