Extra Paragraph Types - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Title
de: Titel

en: Size
de: Größe

en: Center
de: Zentriert

en: Background Color
de: Hintergrundfarbe

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Medium
de: Mittel

en: Square
de: Quadrat

en: Alignment
de: Ausrichtung

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: About
de: Über

en: Link options
de: Link-Optionen

en: Round
de: Runden

en: Circle
de: Kreis

en: Shape
de: Form

en: Title Color
de: Farbe des Titels

en: Hover Background Color
de: Hintergrundfarbe beim Überfahren mit der Maus

en: Stretched
de: Gestreckt
