Extra Paragraph Types - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Size
uk: Розмір

en: Link
uk: Посилання

en: Center
uk: По центру

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Success
uk: Успіх

en: Warning
uk: Попередження

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Info
uk: Інформація

en: About
uk: Про модуль

en: Light
uk: Світла

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Dark
uk: Темний
