Extra Paragraph Types - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Size
te: కొలత

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి
