Extra Paragraph Types - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Size
is: Stærð

en: Link
is: Hlekkur

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Warning
is: Viðvörun

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
