Extra Paragraph Types - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Disable
cy: Analluogi

en: None
cy: Dim

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Mode
cy: Modd

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Basic
cy: Sylfaenol
