Extra Paragraph Types - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Disable
oc: Desactivar

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Top
oc: Naut

en: Text
oc: Tèxte

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Bottom
oc: Bas

en: Mode
oc: Mòde

en: Loop
oc: Bocla

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Speed
oc: Velocitat

en: Styles
oc: Estils

en: Fixed width
oc: Largor fixe
