Extra Paragraph Types - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Disable
lv: Atspējot

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Bottom
lv: Apakša

en: Gallery
lv: Galerija

en: Mode
lv: Režīms

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Loop
lv: Cilpa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Basic
lv: Pamata

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Styles
lv: Stili

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums
