Extra Paragraph Types - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Disable
ca: Inhabilita

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Top
ca: Part superior

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Gallery
ca: Galeria

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Loop
ca: Bucle

en: Navigation
ca: Navegació

en: Basic
ca: Bàsic

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Styles
ca: Estils

en: Fixed width
ca: Amplada fixa

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
