Extra Paragraph Types - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Disable
cs: Vypnout

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Top
cs: Nahoru

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Bottom
cs: Dole

en: Mode
cs: Režim

en: Navigation
cs: Navigace

en: Basic
cs: Základní

en: Controls
cs: Ovládání

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Styles
cs: Styly

en: Fixed width
cs: Pevná šířka
