Extra Paragraph Types - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Disable
ka: გამორთვა

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
