Extra Paragraph Types - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Text
th: ข้อความ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Mobile
th: มือถือ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Styles
th: ลักษณะ

en: Fixed width
th: ควางกว้างตรึง

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
