Extra Paragraph Types - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Disable
hr: Onemogući

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Bottom
hr: Dno

en: Mode
hr: Režim

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Basic
hr: Osnovno

en: Styles
hr: Stilovi

en: Fixed width
hr: Fiksna širina
