Extra Paragraph Types - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Disable
ast: Desactivar

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Mode
ast: Mou

en: Navigation
ast: Navegación

en: Basic
ast: Básicu
