Extra Paragraph Types - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Gallery
fi: Galleria

en: Mode
fi: Tila

en: Loop
fi: Kierros

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Speed
fi: Nopeus

en: Styles
fi: Tyylit

en: Fixed width
fi: Kiinteä leveys

en: Responsive settings
fi: Reagointiasetukset

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
