Extra Paragraph Types - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Disable
it: Disattiva

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Top
it: In cima

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Bottom
it: In fondo

en: Mode
it: Modalità

en: Loop
it: Iterazione

en: Navigation
it: Navigazione

en: Basic
it: Di base

en: Controls
it: Controlli

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Speed
it: Velocità

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Styles
it: Stili

en: Fixed width
it: Larghezza fissa
