Extra Paragraph Types - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Disable
lt: Išjungti

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Top
lt: Viršus

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Mode
lt: Būdas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Styles
lt: Stiliai

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: Breakpoint
lt: Lūžio taškas
