Extra Paragraph Types - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Disable
sv: Inaktivera

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Gallery
sv: Galleri

en: Mode
sv: Läge

en: Navigation
sv: Navigering

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Controls
sv: Kontroller

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Speed
sv: Hastighet

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Fixed width
sv: Fast bredd

en: Tablet
sv: Surfplatta

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
