Extra Paragraph Types - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Bottom
eu: Behean

en: Mode
eu: Modoa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Basic
eu: Basikoa

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Speed
eu: Abiadura

en: Styles
eu: Estiloak

en: Fixed width
eu: Zabalera finkoa
