Extra Paragraph Types - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Forward
tr: İleri

en: Bottom
tr: Alt

en: Mode
tr: Kip

en: Loop
tr: Döngü

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Basic
tr: Temel

en: Controls
tr: Denetimler

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Styles
tr: Biçemler

en: Fixed width
tr: Sabit genişlik

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
