Extra Paragraph Types - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Top
mn: Дээд

en: Text
mn: Текст

en: Bottom
mn: Доод

en: Mode
mn: Горим

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Basic
mn: Үндсэн
