Extra Paragraph Types - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Top
hi: ऊपर

en: Text
hi: लेख

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Bottom
hi: तल

en: Mode
hi: प्रकार

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Basic
hi: सामान्य

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
