Extra Paragraph Types - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Navigation
am: መጓጓዛ
