Extra Paragraph Types - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Top
el: Κορυφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Forward
el: Επόμενο

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Mode
el: Τρόπος

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Basic
el: Βασική

en: Styles
el: Στυλ

en: Fixed width
el: Σταθερό πλάτος

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
