Extra Paragraph Types - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Disable
et: Keela

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Top
et: Ülesse

en: Text
et: Tekst

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Bottom
et: Alumine

en: Gallery
et: Galerii

en: Mode
et: Viis

en: Loop
et: Silmus

en: Navigation
et: Menüü

en: Basic
et: Lihtne

en: Controls
et: Nupud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Styles
et: Stiilid

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
