Extra Paragraph Types - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Settings
id: Pengaturan

en: Top
id: Atas

en: Text
id: Teks

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Bottom
id: Dasar

en: Loop
id: Pengulangan

en: Navigation
id: Navigasi

en: Basic
id: Dasar

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Styles
id: Gaya

en: Fixed width
id: Lebar tetap
