Extra Paragraph Types - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Disable
ug: تاقاش

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Top
ug: ئۈستى

en: Text
ug: تېكىست

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Mode
ug: مودېل

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Controls
ug: كونترول

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Styles
ug: شەكلى
