Extra Paragraph Types - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Disable
az: Söndürülüb

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Text
az: Mətn

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Bottom
az: Aşağı

en: Mode
az: Rejim

en: Loop
az: Döngə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Basic
az: Əsas

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Styles
az: Üslublar

en: Breakpoint
az: Kəsmə nöqtəsi
