Extra Paragraph Types - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Disable
da: Deaktivér

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Text
da: Tekst

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Forward
da: Videresend

en: Bottom
da: Bund

en: Gallery
da: Galleri

en: Mode
da: Tilstand

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Speed
da: Hastighed

en: Fixed width
da: Fast bredde
