Extra Paragraph Types - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Mode
ml: മോഡ്
