Extra Paragraph Types - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Disable
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Text
ps: متن

en: Vertical
ps: نېغ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Basic
ps: ساده

en: Styles
ps: ډولونه
