Extra Paragraph Types - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Top
bg: Връх

en: Text
bg: Текст

en: Bottom
bg: Дъно

en: Mode
bg: Режим

en: Navigation
bg: Навигация
