Extra Paragraph Types - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Top
bo: འགོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Fixed width
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་པའི་ཞེང་ཚད
