Extra Paragraph Types - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Top
ne: माथि

en: Text
ne: अक्षर

en: Mode
ne: प्रकार

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Basic
ne: सामान्य
