Extra Paragraph Types - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Top
sl: Na vrhu

en: Text
sl: Besedilo

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Mode
sl: Način

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Basic
sl: Osnovno
