Extra Paragraph Types - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Settings
es: Configuración

en: Text
es: Texto

en: Columns
es: Columnas

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Choose a layout for this section
es: Elija un diseño para esta sección

en: Column widths
es: Anchos de la columna

en: Choose the column widths for this layout.
es: Elija los anchos de columna para este diseño.
