Extra Paragraph Types - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Choose a layout for this section
nl: Kies een layout voor deze sectie

en: Column widths
nl: Kolombreedte

en: Choose the column widths for this layout.
nl: Kies de kolombreedte van deze layout.
