Extra Paragraph Types - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Choose a layout for this section
ru: Выбрать макет для этого раздела

en: Column widths
ru: Ширины столбцов

en: Choose the column widths for this layout.
ru: Выберите ширины столбцов для этого макета.
