Extra Paragraph Types - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Choose a layout for this section
de: Wählen Sie ein Layout für diesen Abschnitt aus.

en: Column widths
de: Spaltenbreiten

en: Choose the column widths for this layout.
de: Auswahl der Spaltenbreiten für dieses Layout.
