Extra Paragraph Types - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Columns
ca: Columnes

en: Choose a layout for this section
ca: Escull una disposició per aquesta secció

en: Column widths
ca: Amplades de les columnes

en: Choose the column widths for this layout.
ca: Escolliu les amplades de les columnes per aquesta disposició.
