Extra Paragraph Types - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Settings
ja: 設定

en: Text
ja: テキスト

en: Columns
ja: カラム

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Choose a layout for this section
ja: このセクションのレイアウトを選択

en: Column widths
ja: カラム幅

en: Choose the column widths for this layout.
ja: レイアウトのカラム幅を選択してください。
