Extra Paragraph Types - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Text
da: Tekst

en: Columns
da: Kolonner

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Choose a layout for this section
da: Vælg layout for denne sektion

en: Column widths
da: Kolonnebredder

en: Choose the column widths for this layout.
da: Vælg kolonnebredden for dette layout.
