Extra Paragraph Types - en to km translation catalogue (12 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី
